Nr  1. Kobiet, 50m grzbietowy  13 lat i starsi
Nr  2. Mźæczyzn, 50m grzbietowy  13 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  13 lat i starsi
Nr  4. Mźæczyzn, 50m klasyczny  13 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 400m dowolny  13 lat i starsi
Nr  6. Mźæczyzn, 400m dowolny  13 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  13 lat i starsi
Nr  8. Mźæczyzn, 100m motylkowy  13 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  13 lat i starsi
Nr  10. Mźæczyzn, 200m grzbietowy  13 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 100m klasyczny  13 lat i starsi
Nr  12. Mźæczyzn, 100m klasyczny  13 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 100m zmienny  13 lat i starsi
Nr  14. Mźæczyzn, 100m zmienny  13 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 100m dowolny  13 lat i starsi
Nr  16. Mźæczyzn, 100m dowolny  13 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 4 x 100m dowolny  13 lat i starsi
Nr  18. Mźæczyzn, 4 x 100m dowolny  13 lat i starsi


Puchar £OZP - I runda
£ódŸ, 13.1.2011


Konkurencja 1
2011-01-13 - 14:30
Kobiet, 50m grzbietowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.Pisarska Agnieszka98UKS 190 £ódŸ34.12477
2.Karlikowska Julianna98UKS SP 149 £ódŸ34.71453
3.Soliwoda Klaudia98UKS NAWA Skierniewice34.80449
4.Pokrywka Karolina98UKS 190 £ódŸ36.29396
5.Osińska Monika98SKS Start £ódŸ37.12370
6.Szymczak Antonina98UKS 190 £ódŸ37.68354
7.Jeruzal Jowita98SKS Start £ódŸ40.74280
8.Hertel Julia98MKS Trójka £ódŸ41.40267
DYSKW.Nabia³ek Dominika98SKS Start £ódŸ37.37
g8
DYSKW.Zieleniewicz Paulina98MKS Trójka £ódŸ37.93
g8

14 lat i starsi

1.Dawidowicz Anna93UKS 5 Konstantynów31.52604
2.Kamińska Joanna94SKS Start £ódŸ31.90583
3.Stobieniecka Monika95SKS 137 Delfin £ódŸ32.81536
4.Róæycka Magda97MKS Jedynka £ódŸ32.94530
5.Gruda Barbara95UKS NAWA Skierniewice33.25515
6.W³odarczyk Ewelina96SKS Start £ódŸ33.74493
7.Bednarek Paulina96UKS 5 Konstantynów34.25471
8.Œcieszko Agnieszka97SKS Start £ódŸ35.37428
9.Jaszczak Agnieszka95MKS Jedynka £ódŸ35.50423
10.Wiœniewska Karolina95MKS Jedynka £ódŸ36.16400
11.Jagielska Róæa97MKS Trójka £ódŸ36.87378
12.Olejniczak Zuzanna97MKS Jedynka £ódŸ39.00319
13.Bia³kowska Patrycja97UKS NAWA Skierniewice41.42266


<< TOP >>
Konkurencja 2
2011-01-13 - 14:35
Mêæczyzn, 50m grzbietowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.Sawczuk Oskar98SKS Start £ódŸ33.44333
2.Nowak Tomasz98UKS 190 £ódŸ35.82271
3.W³odarski Marek98UKS 190 £ódŸ37.08244
4.Gawron Daniel98SKS Start £ódŸ37.29240
5.Olszewski Maurycy98MKS Trójka £ódŸ38.93211
6.Lamparski Kamil98MKS Trójka £ódŸ42.02168

14 lat i starsi

1.Jankiewicz Krzysztof91UKS NAWA Skierniewice26.95636
2.Sobczyk Maciej95MKS Trójka £ódŸ28.68528
3.Tomasz Debski93UKS NAWA Skierniewice28.71526
4.Zgierski Maksymilian94MKS Trójka £ódŸ28.93514
5.MIERNIK EMIL93SKS 137 Delfin £ódŸ29.34493
6.Foltyński Walter93Lks "omega" Kleszczów29.83469
7.Brzeziański Micha³92MKS Jedynka £ódŸ30.05459
8.Karwat Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice30.21452
9.Golc Bartosz94SP Meduza Pajêczno30.25450
10.Bartoszewski Wojciech90MKS Jedynka £ódŸ30.34446
11.Pasula Filip96MKS Trójka £ódŸ32.27371
12.Frontczak Mateusz97MKS Jedynka £ódŸ32.31369
13.Szulc Szymon94MKS Jedynka £ódŸ32.33369
14.KOSAKOWSKI MIKO£AJ95MKS Trójka £ódŸ32.38367
15.Jachowicz Mateusz96SKS Start £ódŸ32.81353
16.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice33.24339
17.Miskiewicz Adam97SKS 137 Delfin £ódŸ33.70325
18.Paluszkiewicz Patryk96MKS Jedynka £ódŸ33.72325
19.Hahn Jakub97MKS Jedynka £ódŸ35.17286
20.Weso³owski Filip97MKS Trójka £ódŸ35.76272
21.Wiliński Bart³omiej96MKS Trójka £ódŸ36.03266
22.daroch Wiktor97Ts Plywak Tomaszów Mazowiecki48.18111
DYSKW.£owicki Marcin95UKS NAWA Skierniewice30.83
g8


<< TOP >>
Konkurencja 3
2011-01-13 - 14:42
Kobiet, 50m klasyczny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.Nasterska Weronika98SKS Start £ódŸ46.31271
2.Kasińska Adrianna98SKS Start £ódŸ48.32239

14 lat i starsi

1.Zyga Izabela96UKS NAWA Skierniewice36.33561
2.Walczak Anna94MKS Trójka £ódŸ36.80540
3.Jończyk Aleksandra97MKS Jedynka £ódŸ37.48511
4.Zientarska Laura95MKS Jedynka £ódŸ38.07488
5.Padyk Agata97MKS Trójka £ódŸ39.05452
6.Knifel Monika97MKS Jedynka £ódŸ40.37409
7.Jastrzêbska Joanna97MKS Jedynka £ódŸ40.42408
8.Czech Magda97MKS Jedynka £ódŸ40.56403
9.Góral Gabrysia96UKS NAWA Skierniewice42.39353


<< TOP >>
Konkurencja 4
2011-01-13 - 14:45
Mêæczyzn, 50m klasyczny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.Dêbski Dominik98SKS Start £ódŸ38.40325
2.Kalisiak Karol98UKS NAWA Skierniewice41.53257
3.Podgórny Dawid98UKS 190 £ódŸ44.81205

14 lat i starsi

1.PASIKOWSKI Piotr93SKS Start £ódŸ31.47591
2.GO£ŹBIOWSKI Maciej94SKS Start £ódŸ31.61583
3.WIETESKA Mateusz91Azs U³p³ £odŸ31.74576
4.Szwugier Jakub96MKS Trójka £ódŸ33.27500
5.Bartoszewski Wojciech90MKS Jedynka £ódŸ33.59486
6.Kamiński Micha³94MKS Jedynka £ódŸ33.86475
7.KAWCZYŃSKI MARCIN95SKS 137 Delfin £ódŸ33.93472
8.Jankiewicz Krzysztof91UKS NAWA Skierniewice34.22460
9.Cwalina Kacper97UKS NAWA Skierniewice36.01394
10.Olejnik Filip93Lks "omega" Kleszczów36.03394
11.Kowalczyk Jakub97UKS NAWA Skierniewice36.83369
12.FELIŃCZAK WOJCIECH96SKS 137 Delfin £ódŸ36.92366
13.Stanis³awski Igor95SKS Start £ódŸ36.96365
14.Kowalski Aleksander97MKS Jedynka £ódŸ36.98364
15.Wiliński Bart³omiej96MKS Trójka £ódŸ37.05362
16.Wojtczak Maksymilian94Lks "omega" Kleszczów37.49350
17.Elgalal Maciej95MKS Jedynka £ódŸ37.52349
18.Urbaniak Daniel97MKS Trójka £ódŸ38.62320
19.Lewandowski Adrian97SKS 137 Delfin £ódŸ39.15307
20.Bonecki Bart³omiej97MKS Jedynka £ódŸ39.82292
21.Æyrek Bart³omiej97Ts Plywak Tomaszów Mazowiecki41.85251


<< TOP >>
Konkurencja 5
2011-01-13 - 14:52
Kobiet, 400m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.Gierczak Anna98UKS 190 £ódŸ5:03.13486
50m:
100m:
35.05
1:12.42
35.05
37.37
150m:
200m:
1:51.38
2:30.23
38.96
38.85
250m:
300m:
3:09.40
3:47.76
39.17
38.36
350m:
400m:
4:25.02
5:03.13
37.26
38.11
2.Bednarek Aleksandra98UKS SP 149 £ódŸ5:14.08437
50m:
100m:
36.83
1:17.43
36.83
40.60
150m:
200m:
1:58.30
2:39.35
40.87
41.05
250m:
300m:
3:19.37
3:59.27
40.02
39.90
350m:
400m:
4:38.12
5:14.08
38.85
35.96
3.Zyga Natalia98UKS NAWA Skierniewice5:28.56381
50m:
100m:
36.38
1:17.22
36.38
40.84
150m:
200m:
1:59.66
2:42.05
42.44
42.39
250m:
300m:
3:24.55
4:06.74
42.50
42.19
350m:
400m:
4:48.46
5:28.56
41.72
40.10
4.Wiaderna Alicja98MKS Trójka £ódŸ5:34.17362
50m:
100m:
37.35
1:18.36
37.35
41.01
150m:
200m:
2:01.12
2:44.17
42.76
43.05
250m:
300m:
3:27.21
4:09.55
43.04
42.34
350m:
400m:
4:51.84
5:34.17
42.29
42.33

14 lat i starsi

1.WASILEWSKA BARBARA94Lks "omega" Kleszczów4:29.81689
50m:
100m:
31.45
1:04.67
31.45
33.22
150m:
200m:
1:38.73
2:12.98
34.06
34.25
250m:
300m:
2:47.25
3:21.51
34.27
34.26
350m:
400m:
3:56.02
4:29.81
34.51
33.79
2.Burska Justyna95UKS 5 Konstantynów4:34.43654
50m:
100m:
31.91
1:05.00
31.91
33.09
150m:
200m:
1:38.98
2:13.61
33.98
34.63
250m:
300m:
2:48.63
3:24.11
35.02
35.48
350m:
400m:
3:59.39
4:34.43
35.28
35.04
3.Karpisz Milena97UKS 5 Konstantynów4:35.17649
50m:
100m:
32.61
1:07.56
32.61
34.95
150m:
200m:
1:42.66
2:17.65
35.10
34.99
250m:
300m:
2:52.35
3:27.42
34.70
35.07
350m:
400m:
4:01.87
4:35.17
34.45
33.30
4.ZBROJEWSKA MICHALINA96UKS 5 Konstantynów4:36.95637
50m:
100m:
32.36
1:07.15
32.36
34.79
150m:
200m:
1:42.69
2:17.70
35.54
35.01
250m:
300m:
2:52.69
3:27.59
34.99
34.90
350m:
400m:
4:02.67
4:36.95
35.08
34.28
5.BAKIES GABRIELA96UKS 5 Konstantynów4:37.97630
50m:
100m:
32.65
1:07.73
32.65
35.08
150m:
200m:
1:42.95
2:18.50
35.22
35.55
250m:
300m:
2:53.73
3:28.58
35.23
34.85
350m:
400m:
4:03.84
4:37.97
35.26
34.13
6.B¹czyk Paula93MKS Trójka £ódŸ4:43.66593
50m:
100m:
150m:
200m:
1:59.31250m:
300m:
2:56.93350m:
400m:

4:43.66
7.Zyga Paulina94UKS NAWA Skierniewice4:47.63568
50m:
100m:
32.93
1:07.84
32.93
34.91
150m:
200m:
1:43.84
2:19.99
36.00
36.15
250m:
300m:
2:56.26
3:33.38
36.27
37.12
350m:
400m:
4:10.64
4:47.63
37.26
36.99
8.Paciorkiewicz Agata96SKS Start £ódŸ4:50.19553
50m:
100m:
32.79
1:08.47
32.79
35.68
150m:
200m:
1:44.98
2:22.14
36.51
37.16
250m:
300m:
2:59.09
3:36.27
36.95
37.18
350m:
400m:
4:13.33
4:50.19
37.06
36.86
9.Nita Anna97UKS 5 Konstantynów4:51.41547
50m:
100m:
34.07
1:10.67
34.07
36.60
150m:
200m:
1:47.56
2:24.66
36.89
37.10
250m:
300m:
3:01.31
3:38.88
36.65
37.57
350m:
400m:
4:15.80
4:51.41
36.92
35.61
10.Stasinowska Katarzyna94SKS Start £ódŸ4:53.61534
50m:
100m:
33.41
1:10.82
33.41
37.41
150m:
200m:
1:48.51
2:26.07
37.69
37.56
250m:
300m:
3:03.62
3:40.77
37.55
37.15
350m:
400m:
4:17.96
4:53.61
37.19
35.65
11.Œcieszko Agnieszka97SKS Start £ódŸ4:54.41530
50m:
100m:
33.39
1:10.10
33.39
36.71
150m:
200m:
1:46.73
2:24.19
36.63
37.46
250m:
300m:
3:01.95
3:39.94
37.76
37.99
350m:
400m:
4:19.68
4:54.41
39.74
34.73
12.Hlebowicz Weronika95MKS Jedynka £ódŸ4:57.54513
50m:
100m:
34.19
1:10.32
34.19
36.13
150m:
200m:
1:47.18
2:24.42
36.86
37.24
250m:
300m:
3:02.54
3:40.76
38.12
38.22
350m:
400m:
4:19.77
4:57.54
39.01
37.77
13.Cewińska Ida94SKS Start £ódŸ4:58.74507
50m:
100m:
150m:
200m:
1:45.14250m:
300m:
2:59.66350m:
400m:

4:58.74
14.Stêpień Natalia97UKS 5 Konstantynów5:01.33494
50m:
100m:
34.12
1:12.41
34.12
38.29
150m:
200m:
1:51.07
2:29.12
38.66
38.05
250m:
300m:
3:07.82
3:46.30
38.70
38.48
350m:
400m:
4:24.38
5:01.33
38.08
36.95
15.Turlakiewicz Karolina95SKS 137 Delfin £ódŸ5:02.56488
50m:
100m:
33.82
1:10.10
33.82
36.28
150m:
200m:
1:47.61
2:25.73
37.51
38.12
250m:
300m:
3:04.29
3:43.52
38.56
39.23
350m:
400m:
4:23.82
5:02.56
40.30
38.74
16.Kotynia Katarzyna95SKS Start £ódŸ5:08.43461
50m:
100m:
34.23
1:10.88
34.23
36.65
150m:
200m:
1:49.01
2:27.65
38.13
38.64
250m:
300m:
3:06.76
3:47.04
39.11
40.28
350m:
400m:
4:27.76
5:08.43
40.72
40.67
17.B¹czek Adrianna96SKS Start £ódŸ5:08.51461
50m:
100m:
36.17
1:16.23
36.17
40.06
150m:
200m:
1:56.08
2:36.23
39.85
40.15
250m:
300m:
3:15.66
3:54.47
39.43
38.81
350m:
400m:
4:33.37
5:08.51
38.90
35.14
18.Misterka Kamila97MKS Trójka £ódŸ5:08.53461
50m:
100m:
35.89
1:15.52
35.89
39.63
150m:
200m:
1:55.44
2:35.60
39.92
40.16
250m:
300m:
3:15.47
3:54.32
39.87
38.85
350m:
400m:
4:32.83
5:08.53
38.51
35.70
19.B¹czek Justyna96SKS Start £ódŸ5:10.90450
50m:
100m:
36.94
1:15.58
36.94
38.64
150m:
200m:
1:55.6940.11250m:
300m:
3:15.16
3:54.28

39.12
350m:
400m:
4:33.34
5:10.90
39.06
37.56
20.Przymus Agata97SKS Start £ódŸ5:18.20420
50m:
100m:
34.18
1:12.92
34.18
38.74
150m:
200m:
1:53.76
2:34.53
40.84
40.77
250m:
300m:
3:15.40
3:56.59
40.87
41.19
350m:
400m:
4:37.68
5:18.20
41.09
40.52
21.£¹czkowska Karolina97MKS Trójka £ódŸ5:22.95402
50m:
100m:
36.93
1:16.54
36.93
39.61
150m:
200m:
1:56.76
2:37.70
40.22
40.94
250m:
300m:
3:19.27
4:00.72
41.57
41.45
350m:
400m:
4:42.13
5:22.95
41.41
40.82


<< TOP >>
Konkurencja 6
2011-01-13 - 15:21
Mêæczyzn, 400m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.Raflewski Jakub98UKS 190 £ódŸ5:01.54368
50m:
100m:
34.72
1:12.12
34.72
37.40
150m:
200m:
1:50.44
2:29.23
38.32
38.79
250m:
300m:
3:08.05
3:47.64
38.82
39.59
350m:
400m:
4:26.54
5:01.54
38.90
35.00
2.Opas Jakub98SP Meduza Pajêczno5:02.26365
50m:
100m:
34.06
1:11.32
34.06
37.26
150m:
200m:
1:49.96
2:28.87
38.64
38.91
250m:
300m:
3:07.95
3:47.61
39.08
39.66
350m:
400m:
4:26.21
5:02.26
38.60
36.05
3.Zaborowski Pawe³98SKS Start £ódŸ5:24.59295
50m:
100m:
35.86
1:14.76
35.86
38.90
150m:
200m:
1:55.85
2:38.35
41.09
42.50
250m:
300m:
3:19.74
4:03.02
41.39
43.28
350m:
400m:
4:46.12
5:24.59
43.10
38.47

14 lat i starsi

1.Lassek Bart³omiej94MKS Trójka £ódŸ4:06.37675
50m:
100m:
29.21
1:00.51
29.21
31.30
150m:
200m:
1:31.80
2:02.78
31.29
30.98
250m:
300m:
2:33.58
3:04.69
30.80
31.11
350m:
400m:
3:36.04
4:06.37
31.35
30.33
2.Borkowski £ukasz95MKS Trójka £ódŸ4:10.64641
50m:
100m:
29.31
1:00.82
29.31
31.51
150m:
200m:
1:32.8131.99250m:
300m:
2:36.66
3:07.98

31.32
350m:
400m:
3:39.31
4:10.64
31.33
31.33
3.Szwedzki Dawid94UKS 5 Konstantynów4:10.90639
50m:
100m:
29.01
59.59
29.01
30.58
150m:
200m:
1:31.11
2:03.57
31.52
32.46
250m:
300m:
2:35.71
3:08.11
32.14
32.40
350m:
400m:
3:40.03
4:10.90
31.92
30.87
4.Sobczyk Kamil93MKS Trójka £ódŸ4:18.11587
50m:
100m:
28.60
1:01.47
28.60
32.87
150m:
200m:
1:33.81
2:07.60
32.34
33.79
250m:
300m:
2:41.65
3:14.08
34.05
32.43
350m:
400m:
3:46.14
4:18.11
32.06
31.97
5.£owicki Marcin95UKS NAWA Skierniewice4:18.15587
50m:
100m:
29.71
1:01.57
29.71
31.86
150m:
200m:
1:34.13
2:06.80
32.56
32.67
250m:
300m:
2:39.77
3:13.05
32.97
33.28
350m:
400m:
3:46.48
4:18.15
33.43
31.67
6.Pierzyński Micha³97UKS 5 Konstantynów4:21.77563
50m:
100m:
29.71
1:02.79
29.71
33.08
150m:
200m:
1:36.37
2:10.21
33.58
33.84
250m:
300m:
2:44.11
3:17.47
33.90
33.36
350m:
400m:
3:50.21
4:21.77
32.74
31.56
7.Golc Bartosz94SP Meduza Pajêczno4:27.43528
50m:
100m:
29.04
1:02.24
29.04
33.20
150m:
200m:
1:37.23
2:12.00
34.99
34.77
250m:
300m:
2:46.95
3:21.34
34.95
34.39
350m:
400m:
3:55.00
4:27.43
33.66
32.43
8.Staniszewski Adam97MKS Trójka £ódŸ4:29.43516
50m:
100m:
150m:
200m:

2:13.25
250m:
300m:
350m:
400m:

4:29.43
9.Szwugier Jakub96MKS Trójka £ódŸ4:33.97491
50m:
100m:
30.84
1:03.53
30.84
32.69
150m:
200m:
1:37.59
2:12.71
34.06
35.12
250m:
300m:
2:48.42
3:23.94
35.71
35.52
350m:
400m:
3:59.61
4:33.97
35.67
34.36
10.Paluszkiewicz Patryk96MKS Jedynka £ódŸ4:38.00470
50m:
100m:
30.86
1:04.50
30.86
33.64
150m:
200m:
1:39.49
2:15.27
34.99
35.78
250m:
300m:
2:51.31
3:27.05
36.04
35.74
350m:
400m:
4:02.69
4:38.00
35.64
35.31
11.JERZYŃSKI KONRAD96MKS Trójka £ódŸ4:41.29453
50m:
100m:
32.30
1:06.68
32.30
34.38
150m:
200m:
1:43.14
2:19.37
36.46
36.23
250m:
300m:
2:55.26
3:31.19
35.89
35.93
350m:
400m:
4:07.23
4:41.29
36.04
34.06
12.Wolanek Szymon96SKS Start £ódŸ4:41.33453
50m:
100m:
31.69
1:06.43
31.69
34.74
150m:
200m:
1:42.70
2:19.83
36.27
37.13
250m:
300m:
2:54.90
3:31.02
35.07
36.12
350m:
400m:
4:07.05
4:41.33
36.03
34.28
13.Frontczak Mateusz97MKS Jedynka £ódŸ4:41.80451
50m:
100m:
30.99
1:05.43
30.99
34.44
150m:
200m:
1:40.73
2:16.46
35.30
35.73
250m:
300m:
2:52.56
3:29.31
36.10
36.75
350m:
400m:
4:06.15
4:41.80
36.84
35.65
14.Œcibiorek Krzysztof97SKS Start £ódŸ4:42.11450
50m:
100m:
31.22
1:06.03
31.22
34.81
150m:
200m:
1:42.15
2:18.92
36.12
36.77
250m:
300m:
2:55.93
3:32.34
37.01
36.41
350m:
400m:
4:08.09
4:42.11
35.75
34.02
15.Galus Micha³97MKS Trójka £ódŸ4:42.59447
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:42.59
16.Umiński Grzegorz97MKS Trójka £ódŸ4:44.62438
50m:
100m:
30.91
1:06.22
30.91
35.31
150m:
200m:
1:43.03
2:19.18
36.81
36.15
250m:
300m:
2:56.25
3:33.00
37.07
36.75
350m:
400m:
4:09.46
4:44.62
36.46
35.16
17.Hahn Jakub97MKS Jedynka £ódŸ5:02.03366
50m:
100m:
34.29
1:12.27
34.29
37.98
150m:
200m:
1:51.88
2:30.89
39.61
39.01
250m:
300m:
3:08.48
3:47.13
37.59
38.65
350m:
400m:
4:25.58
5:02.03
38.45
36.45
18.Kêpiński Micha³97SKS Start £ódŸ5:05.92353
50m:
100m:
36.20
1:14.43
36.20
38.23
150m:
200m:
1:52.86
2:31.79
38.43
38.93
250m:
300m:
3:10.90
3:50.59
39.11
39.69
350m:
400m:
4:29.04
5:05.92
38.45
36.88
19.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajêczno5:17.80314
50m:
100m:
33.75
1:11.97
33.75
38.22
150m:
200m:
1:52.89
2:33.39
40.92
40.50
250m:
300m:
3:14.12
3:55.61
40.73
41.49
350m:
400m:
4:37.40
5:17.80
41.79
40.40


<< TOP >>
Konkurencja 7
2011-01-13 - 15:44
Kobiet, 100m motylkowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Szymczak Antonina98UKS 190 £ódŸ1:21.9832437.8544.13
2.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:22.2532138.5643.69
3.Wardzinska Martyna98SKS Start £ódŸ1:22.9431339.6043.34
4.Matejko Karolina98SKS Start £ódŸ1:25.7928340.9244.87
5.Matuszyńska Katarzyna98UKS SP 149 £ódŸ1:26.2727838.7447.53
6.Sepska Ania98SKS 137 Delfin £ódŸ1:31.0823640.8850.20

14 lat i starsi

1.BAKIES GABRIELA96UKS 5 Konstantynów1:07.2258832.1535.07
2.Gruszczynska Marta95UKS 5 Konstantynów1:09.7752633.0136.76
3.UMIŃSKA Dominika94SKS Start £ódŸ1:10.4651132.5837.88
4.Trojanowska Kinga95Lks "omega" Kleszczów1:11.4948933.7337.76
5.Zientarska Laura95MKS Jedynka £ódŸ1:14.4043434.6039.80
6.Cewińska Ida94SKS Start £ódŸ1:14.8342635.2939.54
7.Róæycka Magda97MKS Jedynka £ódŸ1:14.8642634.1840.68
8.Jagielska Róæa97MKS Trójka £ódŸ1:15.9440835.6240.32
9.JASIAK MARTYNA96UKS 5 Konstantynów1:17.3638636.6440.72


<< TOP >>
Konkurencja 8
2011-01-13 - 15:50
Mêæczyzn, 100m motylkowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Milczarek Piotr98UKS 190 £ódŸ1:10.7934833.1437.65
2.Dêbski Micha³98UKS NAWA Skierniewice1:18.4925636.8341.66
3.Derczynski Franciszek98SKS Start £ódŸ1:30.6116642.5048.11

14 lat i starsi

1.BABUCHOWSKI MARCIN84MKS Trójka £ódŸ54.7175525.3529.36
2.Perzankowski Kacper96UKS NAWA Skierniewice59.7557927.7532.00
3.MIERNIK EMIL93SKS 137 Delfin £ódŸ1:00.6255528.4932.13
4.Brzeziański Micha³92MKS Jedynka £ódŸ1:01.8452327.8933.95
5.Borkowski £ukasz95MKS Trójka £ódŸ1:03.4848329.2534.23
6.Szulc Szymon94MKS Jedynka £ódŸ1:04.3446429.1635.18
7.KOSAKOWSKI MIKO£AJ95MKS Trójka £ódŸ1:07.4540330.4936.96
8.Golc Bartosz94SP Meduza Pajêczno1:09.3837031.5237.86
9.Abtan Otmar95SKS Start £ódŸ1:09.9536131.4238.53
10.Stanis³awski Igor95SKS Start £ódŸ1:11.1734332.4538.72
11.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice1:13.0031834.0538.95
12.Jachowicz Mateusz96SKS Start £ódŸ1:13.0331734.2138.82
13.Kosiński - Wajcht Piotr95MKS Jedynka £ódŸ1:13.4931133.4740.02
14.Duranowski Bartosz96SKS Start £ódŸ1:17.4126634.4242.99


<< TOP >>
Konkurencja 9
2011-01-13 - 15:56
Kobiet, 200m grzbietowy13 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
13 lat

1.Karlikowska Julianna98UKS SP 149 £ódŸ2:37.45
2.Soliwoda Klaudia98UKS NAWA Skierniewice2:40.7037.9041.3841.7139.71
3.Zyga Natalia98UKS NAWA Skierniewice2:45.6539.2942.1042.7541.51
4.Pokrywka Karolina98UKS 190 £ódŸ2:48.9839.6642.9744.1042.25
5.Nabia³ek Dominika98SKS Start £ódŸ2:53.491:30.07
6.Zieleniewicz Paulina98MKS Trójka £ódŸ2:59.5141.6745.1247.0945.63

14 lat i starsi

1.Kamińska Joanna94SKS Start £ódŸ2:22.9333.7435.9837.0736.14
2.BAKIES GABRIELA96UKS 5 Konstantynów2:26.7635.2636.8537.4137.24
3.Stobieniecka Monika95SKS 137 Delfin £ódŸ2:31.2535.3537.9039.0738.93
4.Stasinowska Katarzyna94SKS Start £ódŸ2:32.5736.0139.2039.3438.02
5.Bednarek Paulina96UKS 5 Konstantynów2:33.1136.4438.7340.6137.33
6.Paciorkiewicz Agata96SKS Start £ódŸ2:34.3237.7639.0839.3438.14
7.Nita Anna97UKS 5 Konstantynów2:36.6237.8339.6940.0439.06
8.B¹czek Adrianna96SKS Start £ódŸ2:41.4639.0340.5641.6440.23
9.Kujawa Wiktoria97MKS Trójka £ódŸ2:51.7641.2543.2644.1743.08
10.Przymus Agata97SKS Start £ódŸ2:54.5941.1943.9745.0344.40


<< TOP >>
Konkurencja 10
2011-01-13 - 16:07
Mêæczyzn, 200m grzbietowy13 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
13 lat

1.Nowak Tomasz98UKS 190 £ódŸ2:42.6041.8739.50
2.Opas Jakub98SP Meduza Pajêczno2:43.2438.9941.8841.8040.57

14 lat i starsi

1.Tomasz Debski93UKS NAWA Skierniewice2:10.1530.5432.4533.8233.34
2.Sobczyk Maciej95MKS Trójka £ódŸ2:12.2231.2534.0434.0032.93
3.Karwat Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice2:15.7831.8434.2335.4634.25
4.Zgierski Maksymilian94MKS Trójka £ódŸ2:16.5732.5535.7435.0533.23
5.WIETESKA Mateusz91Azs U³p³ £odŸ2:18.2532.9834.8134.9735.49
6.Paluszkiewicz Patryk96MKS Jedynka £ódŸ2:25.1035.2536.8336.8936.13
7.Œcibiorek Krzysztof97SKS Start £ódŸ2:26.401:14.09
8.Umiński Grzegorz97MKS Trójka £ódŸ2:28.7735.7337.2538.1037.69
9.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice2:30.0035.7037.6538.9937.66
10.Wolanek Szymon96SKS Start £ódŸ2:33.1536.6939.3439.4037.72
11.Miskiewicz Adam97SKS 137 Delfin £ódŸ2:37.0236.5639.6441.1939.63
12.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajêczno2:51.7339.4143.4144.6444.27
DYSKW.Kêpiński Micha³97SKS Start £ódŸ2:47.8141.0542.6642.6941.41
g8


<< TOP >>
Konkurencja 11
2011-01-13 - 16:17
Kobiet, 100m klasyczny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Duda Natasza98SKS Start £ódŸ1:22.9747439.4343.54
2.Bednarek Aleksandra98UKS SP 149 £ódŸ1:28.1339642.0846.05
3.Machnicka Martyna98UKS 190 £ódŸ1:38.9328047.4551.48
4.Hertel Julia98MKS Trójka £ódŸ1:42.4325249.2453.19
5.Kasińska Adrianna98SKS Start £ódŸ1:46.0222750.2955.73

14 lat i starsi

1.Karpisz Milena97UKS 5 Konstantynów1:18.1256837.2440.88
2.Dawidowicz Anna93UKS 5 Konstantynów1:18.1456837.7940.35
3.Kotynia Katarzyna95SKS Start £ódŸ1:18.5156037.8640.65
4.ZBROJEWSKA MICHALINA96UKS 5 Konstantynów1:18.8855238.1640.72
5.Zyga Izabela96UKS NAWA Skierniewice1:19.3554238.2041.15
6.Walczak Anna94MKS Trójka £ódŸ1:20.5051938.2142.29
7.Zientarska Laura95MKS Jedynka £ódŸ1:21.8549438.6343.22
8.Bartniak Dorota97MKS Trójka £ódŸ1:22.8547639.5843.27
9.Œcieszko Agnieszka97SKS Start £ódŸ1:25.0844041.6443.44
10.B¹czyk Paula93MKS Trójka £ódŸ1:26.1942340.9645.23
11.Padyk Agata97MKS Trójka £ódŸ1:26.9741240.2746.70
12.£¹czkowska Karolina97MKS Trójka £ódŸ1:27.7540141.4246.33
13.Jastrzêbska Joanna97MKS Jedynka £ódŸ1:28.3439341.4546.89
14.Knifel Monika97MKS Jedynka £ódŸ1:29.0038442.6946.31
15.Góral Gabrysia96UKS NAWA Skierniewice1:29.8637342.9246.94
16.Majewska Anna95SKS Start £ódŸ1:39.8827245.8254.06


<< TOP >>
Konkurencja 12
2011-01-13 - 16:26
Mêæczyzn, 100m klasyczny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Dêbski Dominik98SKS Start £ódŸ1:24.7431341.1643.58
2.Kalisiak Karol98UKS NAWA Skierniewice1:32.2324343.5548.68

14 lat i starsi

1.Szwedzki Dawid94UKS 5 Konstantynów1:07.4862132.0135.47
2.Pierzyński Micha³97UKS 5 Konstantynów1:12.3050533.8138.49
3.GO£ŹBIOWSKI Maciej94SKS Start £ódŸ1:13.0349033.3939.64
4.KAWCZYŃSKI MARCIN95SKS 137 Delfin £ódŸ1:14.7045835.2639.44
5.Cwalina Kacper97UKS NAWA Skierniewice1:18.1839936.3141.87
6.Olejnik Filip93Lks "omega" Kleszczów1:20.1337136.7543.38
7.Kowalski Aleksander97MKS Jedynka £ódŸ1:20.4536637.3843.07
8.Wojtczak Maksymilian94Lks "omega" Kleszczów1:21.8934737.8744.02
9.Kowalczyk Jakub97UKS NAWA Skierniewice1:23.9632238.7645.20
10.Bonecki Bart³omiej97MKS Jedynka £ódŸ1:25.4830542.1443.34
11.Lewandowski Adrian97SKS 137 Delfin £ódŸ1:25.6430440.6045.04
12.Urbaniak Daniel97MKS Trójka £ódŸ1:25.7030340.8544.85


<< TOP >>
Konkurencja 13
2011-01-13 - 16:33
Kobiet, 100m zmienny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Pisarska Agnieszka98UKS 190 £ódŸ1:15.9647735.3540.61
2.Karlikowska Julianna98UKS SP 149 £ódŸ1:16.0947536.0340.06
3.Gierczak Anna98UKS 190 £ódŸ1:18.5043236.8341.67
4.Duda Natasza98SKS Start £ódŸ1:18.8842639.1639.72
5.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:24.5734639.5145.06

14 lat i starsi

1.Podmajstrzy Joanna93SKS 137 Delfin £ódŸ1:07.2968630.9036.39
2.Zyga Izabela96UKS NAWA Skierniewice1:12.2655434.9837.28
3.Jończyk Aleksandra97MKS Jedynka £ódŸ1:12.8854034.3938.49
4.Gruda Barbara95UKS NAWA Skierniewice1:14.1151433.3640.75
5.W³odarczyk Ewelina96SKS Start £ódŸ1:16.0347633.3742.66
6.Bartniak Dorota97MKS Trójka £ódŸ1:17.5144937.7339.78
7.Czech Magda97MKS Jedynka £ódŸ1:17.5444837.3140.23
8.Jaszczak Agnieszka95MKS Jedynka £ódŸ1:18.1543834.7843.37
9.B¹czek Justyna96SKS Start £ódŸ1:20.6339936.2444.39
10.Kujawa Wiktoria97MKS Trójka £ódŸ1:24.7534338.5646.19


<< TOP >>
Konkurencja 14
2011-01-13 - 16:39
Mêæczyzn, 100m zmienny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Urbański Mateusz98SKS Start £ódŸ1:05.8249441.4124.41
2.Milczarek Piotr98UKS 190 £ódŸ1:15.6232635.7139.91
3.W³odarski Marek98UKS 190 £ódŸ1:18.9728637.0141.96
4.Lewiński Micha³98SKS Start £ódŸ1:23.7124038.2645.45
5.Derczynski Franciszek98SKS Start £ódŸ1:25.3222740.9244.40

14 lat i starsi

1.BABUCHOWSKI MARCIN84MKS Trójka £ódŸ58.6269926.0632.56
2.Szwedzki Dawid94UKS 5 Konstantynów1:00.9762128.9532.02
3.PASIKOWSKI Piotr93SKS Start £ódŸ1:01.0961828.3532.74
4.Brzeziański Micha³92MKS Jedynka £ódŸ1:02.8256828.2334.59
5.Kamiński Micha³94MKS Jedynka £ódŸ1:03.9853829.1234.86
6.MIERNIK EMIL93SKS 137 Delfin £ódŸ1:04.3452929.0635.28
7.Pierzyński Micha³97UKS 5 Konstantynów1:04.9851331.1133.87
8.BREŒ GRACJAN95MKS Trójka £ódŸ1:06.6147730.4236.19
9.Szulc Szymon94MKS Jedynka £ódŸ1:09.4042131.4137.99
10.Staniszewski Adam97MKS Trójka £ódŸ1:09.4942030.9538.54
11.Galus Micha³97MKS Trójka £ódŸ1:11.3838733.0238.36
12.Frontczak Mateusz97MKS Jedynka £ódŸ1:11.4738632.6838.79
13.Abtan Otmar95SKS Start £ódŸ1:11.6138433.7937.82
14.JERZYŃSKI KONRAD96MKS Trójka £ódŸ1:12.0137733.4538.56
15.Kowalczyk Jakub97UKS NAWA Skierniewice1:14.5534035.7938.76
16.Hahn Jakub97MKS Jedynka £ódŸ1:18.3429335.6842.66


<< TOP >>
Konkurencja 15
2011-01-13 - 16:47
Kobiet, 100m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Bednarek Aleksandra98UKS SP 149 £ódŸ1:09.2642833.7035.56
2.Soliwoda Klaudia98UKS NAWA Skierniewice1:11.0339734.0137.02
3.Wardzinska Martyna98SKS Start £ódŸ1:12.8936735.5037.39
4.Matejko Karolina98SKS Start £ódŸ1:13.6135735.9537.66
5.Wiaderna Alicja98MKS Trójka £ódŸ1:14.4934436.0938.40
6.Zieleniewicz Paulina98MKS Trójka £ódŸ1:14.8633936.7538.11
7.Jeruzal Jowita98SKS Start £ódŸ1:15.5733036.4539.12
8.Nasterska Weronika98SKS Start £ódŸ1:16.0032436.2839.72
9.Matuszyńska Katarzyna98UKS SP 149 £ódŸ1:17.3930737.0740.32
10.Hertel Julia98MKS Trójka £ódŸ1:19.7628037.6942.07
11.Machnicka Martyna98UKS 190 £ódŸ1:20.88269

14 lat i starsi

1.Karpisz Milena97UKS 5 Konstantynów1:02.1659230.0332.13
2.WASILEWSKA BARBARA94Lks "omega" Kleszczów1:02.1959130.8931.30
3.Trojanowska Kinga95Lks "omega" Kleszczów1:02.7057730.5732.13
4.Burska Justyna95UKS 5 Konstantynów1:02.9956930.4332.56
5.UMIŃSKA Dominika94SKS Start £ódŸ1:03.5555430.4533.10
6.Dawidowicz Anna93UKS 5 Konstantynów1:04.1753831.2632.91
7.Zyga Paulina94UKS NAWA Skierniewice1:04.3153531.3133.00
8.ZBROJEWSKA MICHALINA96UKS 5 Konstantynów1:04.3453431.3732.97
9.Gruda Barbara95UKS NAWA Skierniewice1:04.46531
10.Jończyk Aleksandra97MKS Jedynka £ódŸ1:04.7352431.1333.60
11.Róæycka Magda97MKS Jedynka £ódŸ1:05.2651231.3933.87
Nita Anna97UKS 5 Konstantynów1:05.2651231.8633.40
13.Gruszczynska Marta95UKS 5 Konstantynów1:06.9147531.6035.31
14.Hlebowicz Weronika95MKS Jedynka £ódŸ1:07.1347032.4634.67
15.Knifel Monika97MKS Jedynka £ódŸ1:07.6346032.2835.35
16.Jastrzêbska Joanna97MKS Jedynka £ódŸ1:08.2544732.3535.90
17.Misterka Kamila97MKS Trójka £ódŸ1:08.5244233.2935.23
18.Stêpień Natalia97UKS 5 Konstantynów1:08.6843933.1235.56
19.Czech Magda97MKS Jedynka £ódŸ1:08.7243833.6135.11
20.Wiœniewska Karolina95MKS Jedynka £ódŸ1:09.5542333.9435.61
21.JASIAK MARTYNA96UKS 5 Konstantynów1:11.4539034.7036.75
22.Olejniczak Zuzanna97MKS Jedynka £ódŸ1:13.0736535.0738.00
23.Majewska Anna95SKS Start £ódŸ1:16.4431836.3740.07
24.Bia³kowska Patrycja97UKS NAWA Skierniewice1:18.2029737.7340.47


<< TOP >>
Konkurencja 16
2011-01-13 - 17:00
Mêæczyzn, 100m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.Opas Jakub98SP Meduza Pajêczno1:07.2732131.5135.76
2.Sawczuk Oskar98SKS Start £ódŸ1:08.0231032.3635.66
3.Dêbski Micha³98UKS NAWA Skierniewice1:09.6428933.0236.62
4.Kapczyński Micha³98SKS 137 Delfin £ódŸ1:12.8025334.5638.24
5.Lewiński Micha³98SKS Start £ódŸ1:13.1724935.2437.93
6.Olszewski Maurycy98MKS Trójka £ódŸ1:14.0824033.7240.36
7.Zaborowski Pawe³98SKS Start £ódŸ1:15.8622435.9939.87
8.Podgórny Dawid98UKS 190 £ódŸ1:16.0222235.9940.03
9.Lamparski Kamil98MKS Trójka £ódŸ1:20.3118835.8144.50
10.Urbański Mateusz98SKS Start £ódŸ1:22.9817137.9345.05

14 lat i starsi

1.Sobczyk Kamil93MKS Trójka £ódŸ53.7163025.5228.19
2.Lassek Bart³omiej94MKS Trójka £ódŸ54.5360226.1628.37
3.£owicki Marcin95UKS NAWA Skierniewice55.9855627.0028.98
4.Bartoszewski Wojciech90MKS Jedynka £ódŸ56.9452927.3829.56
5.BREŒ GRACJAN95MKS Trójka £ódŸ57.06525
6.FELIŃCZAK WOJCIECH96SKS 137 Delfin £ódŸ59.3046828.5630.74
7.Golc Bartosz94SP Meduza Pajêczno1:00.1045028.7731.33
8.Perzankowski Kacper96UKS NAWA Skierniewice1:00.3644429.1931.17
9.Cwalina Kacper97UKS NAWA Skierniewice1:01.2742429.0932.18
10.Pasula Filip96MKS Trójka £ódŸ1:02.6639729.7932.87
11.Karwat Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice1:02.8639329.9132.95
12.Æyrek Bart³omiej97Ts Plywak Tomaszów Mazowiecki1:04.8735730.0534.82
13.Olejnik Filip93Lks "omega" Kleszczów1:06.2933531.2035.09
14.Kamiński Micha³94MKS Jedynka £ódŸ1:06.3333432.0434.29
15.Duranowski Bartosz96SKS Start £ódŸ1:07.0332431.8935.14
16.Wojtczak Maksymilian94Lks "omega" Kleszczów1:07.1632231.9435.22
17.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajêczno1:10.3028133.0837.22
18.Weso³owski Filip97MKS Trójka £ódŸ1:10.4327933.2537.18
19.Paluszkiewicz Patryk96MKS Jedynka £ódŸ1:10.9827332.9138.07
20.daroch Wiktor97Ts Plywak Tomaszów Mazowiecki1:11.9626233.3438.62


<< TOP >>
Konkurencja 17
2011-01-13 - 17:11
Kobiet, 4 x 100m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
13 lat i starsi

1.UKS 5 Konstantynów 1UKS 5 Konstantynów4:07.93653
BAKIES GABRIELA
Burska Justyna
96
95
30.25
29.58
1:01.98
1:01.69
Karpisz Milena
Dawidowicz Anna
97
93
29.28
29.85
1:01.95
1:02.31
2.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice4:22.29552
Zyga Paulina
Zyga Izabela
94
96
31.47
31.16
1:04.91
1:04.92
Soliwoda Klaudia
Gruda Barbara
98
95

30.34
1:10.03
1:02.43
3.UKS 5 Konstantynów 2UKS 5 Konstantynów4:23.36545
Bednarek Paulina
Gruszczynska Marta
96
95
32.14
31.09
1:07.15
1:06.30
Nita Anna
ZBROJEWSKA MICHALINA
97
96
31.90
31.22
1:06.03
1:03.88
4.MKS Jedynka £ódŸ 1MKS Jedynka £ódŸ4:26.64525
Hlebowicz Weronika
Knifel Monika
95
97
32.34
32.66
1:06.63
1:08.69
Róæycka Magda
Jończyk Aleksandra
97
97
31.39
31.53
1:06.18
1:05.14
5.SKS Start £ódŸ 2SKS Start £ódŸ4:29.48509
Paciorkiewicz Agata
B¹czek Justyna
96
96
30.93
32.39
1:03.70
1:09.46
W³odarczyk Ewelina
B¹czek Adrianna
96
96
32.68
32.35
1:08.50
1:07.82
6.MKS Jedynka £ódŸ 2MKS Jedynka £ódŸ4:39.53456
Wiœniewska Karolina
Czech Magda
95
97
Zientarska Laura
Jaszczak Agnieszka
95
95
7.UKS NAWA Skierniewice 2UKS NAWA Skierniewice5:06.67345
Zyga Natalia
Bia³kowska Patrycja
98
97
Góral Gabrysia
Sarna Katarzyna
96
98

PKSKS Start £ódŸ 1SKS Start £ódŸ4:07.81654
CEWIŃSKA Ida
Kamińska Joanna
94
94
29.83
29.10
1:02.49
1:00.73
Stasinowska Katarzyna
UMIŃSKA Dominika
94
94
29.59
30.08
1:02.21
1:02.38
PKMKS Trójka £ódŸ 1MKS Trójka £ódŸ4:31.60497
B¹czyk Paula
£¹czkowska Karolina
93
97
Walczak Anna
Misterka Kamila
94
97
PKUKS 190 £ódŸ 1UKS 190 £ódŸ4:36.31472
Pisarska Agnieszka
Szymczak Antonina
98
98
Gierczak Anna
Pokrywka Karolina
98
98
PKSKS Start £ódŸ 3SKS Start £ódŸ4:51.04404
Nabia³ek Dominika
Matejko Karolina
98
98
Wardzinska Martyna
Duda Natasza
98
98
PKMKS Trójka £ódŸ 2MKS Trójka £ódŸ5:02.07361
Bartniak Dorota
Kujawa Wiktoria
97
97
Padyk Agata
Jagielska Róæa
97
97


<< TOP >>
Konkurencja 18
2011-01-13 - 17:28
Mêæczyzn, 4 x 100m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
13 lat i starsi

1.MKS Trójka £ódŸ 3MKS Trójka £ódŸ3:40.82633
Zgierski Maksymilian
Sobczyk Maciej
94
95
26.17
26.81
54.76
56.36
Lassek Bart³omiej
Borkowski £ukasz
94
95
25.63
26.76
54.00
55.70
2.MKS Trójka £ódŸ 1MKS Trójka £ódŸ3:43.04615
BABUCHOWSKI MARCIN
Sobczyk Kamil
84
93
25.50
27.29
52.64
56.16
BREΠGRACJAN
Staniszewski Adam
95
97
27.14
27.54
56.32
57.92
3.MKS Jedynka £ódŸ 1MKS Jedynka £ódŸ3:51.87547
Brzeziański Micha³
Kamiński Micha³
92
94
27.34
27.07
57.05
56.97
Szulc Szymon
Bartoszewski Wojciech
94
90
28.23
25.89
59.84
58.01
4.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice3:59.94494
Perzankowski Kacper
Karwat Krzysztof
96
96
28.30
30.61
58.98
1:04.28
Tomasz Debski
£owicki Marcin
93
95
27.65
27.97
57.82
58.86
5.SKS Start £ódŸ 1SKS Start £ódŸ4:10.51434
Œcibiorek Krzysztof
Kêpiński Micha³
97
97
29.01
32.51
1:00.06
1:07.45
Wolanek Szymon
Jachowicz Mateusz
96
96
29.65
29.06
1:01.73
1:01.27
6.SKS 137 Delfin £ódŸSKS 137 Delfin £ódŸ4:11.72428
FELIŃCZAK WOJCIECH
Miskiewicz Adam
96
97
30.45
31.85
1:02.27
1:08.22
KAWCZYŃSKI MARCIN
MIERNIK EMIL
95
93
30.98
26.94
1:04.72
56.51
7.MKS Jedynka £ódŸ 2MKS Jedynka £ódŸ4:19.20392
Frontczak Mateusz
Kosiński - Wajcht Piotr
97
95
29.49
30.90
1:02.03
1:05.70
Paluszkiewicz Patryk
Hahn Jakub
96
97
29.96
32.39
1:02.79
1:08.68
8.UKS NAWA Skierniewice 2UKS NAWA Skierniewice4:30.30345
Cwalina Kacper
Kowalczyk Jakub
97
97
29.81
32.59
1:01.88
1:09.04
Meszka Ernest
Dêbski Micha³
97
98
31.69
34.64
1:06.81
1:12.57

PKMKS Trójka £ódŸ 4MKS Trójka £ódŸ4:08.29445
Szwugier Jakub
KOSAKOWSKI MIKO£AJ
96
95
28.81
29.46
59.09
1:02.77
Pasula Filip
JERZYŃSKI KONRAD
96
96
31.21
29.42
1:04.45
1:01.98
PKMKS Trójka £ódŸ 2MKS Trójka £ódŸ4:30.77343
Umiński Grzegorz
Galus Micha³
97
97
30.741:05.19
1:03.71
Weso³owski Filip
Urbaniak Daniel
97
97

33.24
1:12.24
1:09.63
PKUKS 190 £ódŸ 1UKS 190 £ódŸ4:36.51323
W³odarski Marek
Nowak Tomasz
98
98
32.91
34.22
1:09.49
1:10.97
Raflewski Jakub
Milczarek Piotr
98
98
32.57
32.47
1:08.73
1:07.32
PKSKS Start £ódŸ 2SKS Start £ódŸ4:49.29282
Sawczuk Oskar
Zaborowski Pawe³
98
98
34.46
34.34
1:11.31
1:12.86
Derczynski Franciszek
Dêbski Dominik
98
98
36.77
33.22
1:16.16
1:08.96